CR3SP0

Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 217

Skąd: Radziszewo

PostWysłany: Nie 20:09, 28 Wrz 2008    Temat postu: ODRZANKA 3:0 Czcibor Cedynia

27 Września w Sobotę przy ulicy Sportowej 1, odbył się mecz o Mistrzostwo Ligi Okręgowej Juniorów, której zwycięzca awansuje do II Klasy Juniorów. Mecz zapowiadał się ciekawie ponieważ Odrzankowcy chcieli udowodnić wszystkim, że spotkanie na szczycie z przed tygodnia z Zorzą w Dobrzanach (porażka 2:3), to tylko wypadek przy pracy, a nasi Juniorzy nadal poważnie myślą o Zwycięstwie w lidze. Na ławce trenerskiej brak Piotra Bykowskiego, jego zastępcą był Kolega z Seniorów - Piotr De Castelatti.

Odrzanka zaczęła jak zawsze, czyli gra piłką na własnej połowie i wyczekiwanie aż rywal wyjdzie trochę ze swojej połowy. Po 5 minutach takie granie przyniosło efekt, walka w polu karnym rywala o górną piłkę, nasz zawodnik wyskoczył do głowy a osoba, która jego kryła chciała zagrać nogą, więc sędzia tego spotkania zagwizdał rzut wolny pośredni z dosłownie 7 metra od bramki Gości z Cedyni. Piłkę ustawia Artur Kowalski, który słynie z mocnego uderzenia, ale jednak decyduje się na wysunięcie piłki do Adama Trendel, a ten umieszcza piłkę lewą nogą w bramcę. To jego 10 gol w sezonie. 1:0, dość szybko objęte prowadzenie, sprawiło, że Odrzanka poczuła się zbyt pewnie i w szykach obronnych pojawiało się mnóstwo błędów. Groźne ataki Gości, na szczęście dla Gospodarzy nie udane.W ok. 30 minucie po dość wyrównanym boju rzut rożny dla Odrzanki. Dośrodkowuje Bartek Solski, piłka mija zawodników, lecz dopada do niej Denis Ozturk i z ok. 16 metrów łądnym wolejem w długi róg daje Odrzance dwu bramkową przewagę. Premierowa Bramka w obecnych rozgrywkach Denisa. Wynik 2:0 utrzymał się do przerwy.

W przerwie za Adama Trendel wchodzi Maciej Berdowski, chwile później bo w 50 minucie Damian Zasadowski zastępuje strzelca 2 goli w Dobrzanach - Adriana Walotę. Kolejne ataki Gospodarzy, lecz brak skuteczności to pięta achillesowa Juniorów. Czcibor w drugiej połowie nie pokazał już nic, oprucz brutalnej gry. A nasi Juniorzy zdołali przeprowadzić składną akcję, którą pięknym, podkreconym strzałem kończy Bartek Solski i zarazem zdobywa swojego 4 gola w rozgrywkach. Później mecz spuścił z tonu, toczyła się walka w środku pola a goli już nie zdobyliśmy. Odrzanka zdobywa ważne i zasłużone 3 pkt i nadal liczy się w walce o wygranie ligi.

Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 20:42, 28 Wrz 2008    Temat postu: Re: ODRZANKA 3:0 Czcibor Cedynia

CR3SP0 napisał:
w 50 minucie Damian Zasadowski zastępuje strzelca 2 goli w Dobrzanach - Adriana Walotę.