CR3SP0

Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 217

Skąd: Radziszewo

PostWysłany: Czw 17:53, 08 Lis 2007    Temat postu: Osadnik Myślibórz 2-0 Odrzanka

W Sobotę 10 Listopada o godzinie 11:30 odbył sie mecz na szczycie. Lider, drużyna Osadnika Myslibórz podejmowała na własnym obiekcie zespół Odrzanki Radziszewo. Goście przyjechali walczyc o fotel lidera. Po porazce na swoim stadionie zawodnicy Odrzanki bardzo chcieli wygrac ten mecz i pokazać kto jest najlepszy.

Początek meczu to mocne ataki gospodarzy. Po pierwszym kwadransie ataków gospodarzy, gra wyrównała się. Obydwa zespoły walczyły w środku boiska. Sędzia pozwalał na ostra gre.
Około 30 minuty spotkania gospodarze strzelaja bramke. Wyrzucona piłka z autu wpada w pole karne wprost pod nogi nie pilnowanego „Bobana” który obrócił sie z piłka w strone bramki i mocnym strzałem w krótki róg nie dał zadnych szans „Zahorowi”. Po tej bramce zawodnicy Odrzanki nie załamali się, ruszyli do ataku. do konca pierwszej połowy próbowali przedostac się w [pole karne gospodarzy, lecz na marne. Goście mieli swoje szanse z rzutów wolnych,najpierw Przemysław Kijek mocno przestrzelił, a później Artur Kowalski strzelił wprost w rece bramkarza. Pierwsza połowa konczy się wynikiem 1: 0 dla Gospodarzy.

Gwizdek sędziego i zaczynamy druga połowe meczu. Tym razem to Odrzanka ruszyła do przodu. Wiele kontrowersyjnych decyzji podjął sędzia, nie podyktował rzutu karnego dla gości. Wiele razy pokazał spalonego na nie korzysc gości, podejmował te decyzje niesłusznie.
I znowu zaczeła sie walka w środku pola. Obaj trenerzy dokonali zmian. Około 70 minuty meczu bramke na 2:0 strzelaja gospodarze. Bramka ta strzelona została ze spalonego. Gospodarze wyszli z kontratakiem, piłka zagrana została w pole karne do „Małego” a ten umiescił ja w siatce, zawodnik znajdował się na pozycji spalonej,lecz sędzina boczna nie podniosła choragiewki. Przez resztę spotkania „Odrzanka” atakowała bramke gospodarzy lecz bez skutku. Sedzia zakonczył mecz, wynik końcowy 2:0 dla gospodarzy.Zawodnicy udali się do szatni w smutnych nastrojach. 3 punkty zostały w Mysliborzu. Odrzanka dalej goni fotel lidera. Warto dodac ze mecz wygrali sedziowie. To oni sprawili ze mecz ułozyłsie tak , a nie inaczej.Zawodnicy „Odrzanki” kłócili się z nimi niemiłosiernie. Po prostu nadawali się na „odstrzał". Zyczymy powodzenia w dalszych rozgrywkach!

by Kijek

Ostatnio zmieniony przez CR3SP0 dnia Sob 21:57, 10 Lis 2007, w całości zmieniany 1 raz